Atribuită Cumpărare directă

PC Dell i5 8500 8GB DDR4 256 SSD Win 11 Pro 36 Luni

Număr anunț
DA35418039
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI 14307081)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.365 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365 RON