Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIAL DIDACTIC LABORATOR STIINTE -BIOLOGIE

Număr anunț
DA35393210
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
93.538,97 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
04.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.538,97 RON