Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,2% sub estimat
Servicii de asigurare accidente a angajatilor D.S. Dambovita
- Număr anunț
- CN1004460
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.500 RON
- Valoare atribuită
- 69.720 RON 26,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 16:00
- Anunț de atribuire
- CAN1009261
- Termen limită
- 26.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024366
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
69.720 RON
din 94.500 RON estimat
26,2%
Adjudecat la 73,8% din estimat · economie 24.780 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.