Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat

Servicii Proiectare tehnica (PT, DE, DTAC, asistență tehnica) pentru proiectul “INFIINTARE RETEA DE CANALIZARE CU STATII DE EPURARE IN LOC. VISTEA SI TUREA SI EXTINDERE APA IN LOC. TUREA, COM. GIRBAU, JUD. CLUJ”

Număr anunț
SCN1016971
Autoritate contractantă
COMUNA GARBAU (CUI 4485430)
Furnizor / câștigător
RONO AQUA SRL (CUI 17073600)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.800 RON
Valoare atribuită
62.880 RON 14,8% sub estimat
Data publicării
20.09.2018 15:39
Anunț de atribuire
SCNA1008751
Termen limită
08.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024519

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600

Valoare atribuită

62.880 RON

din 73.800 RON estimat 14,8%

Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 10.920 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.