Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
Contract servicii de reparare motoferastraie si motounelte inclusiv piese si accesorii - DS Timis
- Număr anunț
- CN1005558
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380.777 RON
- Valoare atribuită
- 366.087,31 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 08:43
- Anunț de atribuire
- CAN1011456
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028616
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
INTERCOM LUGOSTAR M-S SRL CUI 3977256
Valoare atribuită
366.087,31 RON
din 380.777 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 14.689,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.