Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Dublarea liniei de cale ferata intre statiile Mogosoaia si Balotesti ( proiectare +executie)
- Număr anunț
- CN1005560
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.060.897,49 RON
- Valoare atribuită
- 50.493.829,66 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1014671
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 206-471173
- Documentație de atribuire
- DF1028681
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale.rar.p7s
- CS + Studiu de fezabilitate.rar.p7s
- Expertiza finala 1 si 2 pod 14+404 si 14+417.rar.p7s
- Expertiza finala 3 si 4_pod 19+774 si 20+134.rar.p7s
- Expertiza finala 5 si 6 pod 17+635 si 18+719.rar.p7s
- Expertiza finala pod 21+359.rar.p7s
- Factori de evaluare - Dublare Mogosoaia - Balotesti.doc.p7s
- FisaDate_DF1028681.pdf
- Formulare-Dublare Mogosoaia - Balotesti.doc.p7s
- Plansa 4.rar.p7s
- Planse 1.rar.p7s
- Planse 2.rar.p7s
- Planse 3.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Terți susținători 2
FCP Fritsch , Chiari & Partner ZT GmbH CUI AUT39312506
PORR BAU GmbH CUI FK 34160K
Subcontractanți 6
CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL CUI RO 6174812
GEO-SERV SRL CUI 5905124
TIAB SA CUI RO 1555115
VCE VIENNA CONSULTING ENGINEERS SRL CUI RO19215655
Wiebe Romania CUI RO 15687329
Valoare atribuită
50.493.829,66 RON
din 51.060.897,49 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 567.067,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.