Atribuită
Anunț de participare
acord cadru reactivi pt determinarea grupelor sanguine PENTRU LINIA DE APARATE DIAMED DIN DOTARE
- Număr anunț
- CN1005553
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.935.044 RON
- Valoare atribuită
- 3.345.415,92 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 01:56
- Anunț de atribuire
- CAN1012924
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 207-471917
- Documentație de atribuire
- DF1028555
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028555.pdf
- model acord cadru.doc.p7s
- model contract.doc.p7s
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
3.345.415,92 RON
din 1.935.044 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro