În evaluare
Anunț de participare
Concesionarea serviciului public pentru gestionarea câinilor fără stăpân în comuna Gugeşti, județul Vrancea
- Număr anunț
- PC1002405
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 10:13
- Termen limită
- 11.08.2023 09:00
- Documentație de atribuire
- DF1183244
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 HCL Nr.19-23.02.2023 Regulament delegare prin concesiune Serviciul public pentru gestionarea cainilor fara stapan din comuna Gugesti, judetul Vrancea.pdf.p7s
- Anexa 2 HCL Nr.19-23.02.2023 Caiet de Sarcini delegare prin concesiune Serviciul public pentru gestionarea cainilor fara stapan din comuna Gugesti, judetul Vrancea.pdf.p7s
- Anexa 3 HCL Nr.19-23.02.2023 Studiu oportunitate delegare prin concesiune Serviciul public pentru gestionarea cainilor fara stapan din comuna Gugesti, judetul Vrancea.pdf.p7s
- Anexe 3-10 HCL Nr.19-23.02.2023 Formulare delegare prin concesiune Serviciul public pentru gestionarea cainilor fara stapan din comuna Gugesti, judetul Vrancea.pdf.p7s
- FisaDate_DF1183244.pdf
- HCL Nr.19-23.02.2023 Delegare prin concesiune Serviciul public pentru gestionarea cainilor fara stapan din comuna Gugesti, judetul Vrancea.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.