Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Modernizare Salupa de Interventie Rapida
- Număr anunț
- SCN1016840
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02133 (CUI 13749875)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
- Cod CPV
- 50245000-4 · Servicii de modernizare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.680,66 RON
- Valoare atribuită
- 190.405 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 11:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1007854
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024418
Documente
Documentația de atribuire
- 13. Formulare.doc.p7s
- 14. Model contract furnizare.doc.p7s
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1024418.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OPAL CONSTRUCT SRL CUI RO 17127522
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRONAUTICA SRL CUI RO 17530567
Valoare atribuită
190.405 RON
din 201.680,66 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 11.275,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.