Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Servicii de asigurare a curăţeniei, păstrarea igienei și salubrizarea birourilor, a holurilor, a scărilor și grupurilor sanitare, precum și a perimetrului exterior la sediul Consiliului Judetean Tulcea, Centrul Național de Informare și Promovare Turistică Tulcea și la Sala Polivalentă a Municipiului Tulcea
- Număr anunț
- SCN1016832
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- CIP AVANTAJ SRL (CUI 18605579)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236.100 RON
- Valoare atribuită
- 225.455,60 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 11:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1009190
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024380
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini curatenie.pdf.p7s
- clauze contractuale curatenie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024380.pdf
- FORMULARE curatenie.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TERRA CLEAN SERVICE SRL CUI 24385672
Valoare atribuită
225.455,60 RON
din 236.100 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 10.644,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.