Anulată
Anunț de participare
Delegarea prin concesiune a „Serviciului public pentru gestionarea cainilor fara stapan din orasul Fieni, judetul Dambovita”
- Număr anunț
- PC1002378
- Autoritate contractantă
- ORASUL FIENI (PRIMARIA) (CUI 4280310)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.06.2023 11:24
- Anunț de atribuire
- PCA1002296
- Termen limită
- 18.07.2023 14:00
- Documentație de atribuire
- DF1182415
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7m
- Declaratie persoane functii decizie-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1182415.pdf
- FORMULAR DUAE-semnat.doc.p7m
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
- HCL NR. 45 DIN 2023-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI-semnat.pdf.p7m
- PLAN ACTIUNE 2023-2027, ANEXA HCL 45 DIN 2023-semnat.pdf.p7m
- PROIECT CONTRACT-semnat.pdf.p7m
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.