Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE ” Asfaltare străzi si alei in comuna Marsani”
- Număr anunț
- SCN1016814
- Autoritate contractantă
- COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
- Furnizor / câștigător
- DOMARCONS SRL (CUI 5470895)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170.623 RON
- Valoare atribuită
- 1.157.962,98 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 10:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1006968
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024362
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024362.pdf
- formulare model 2018.pdf.p7s
- model contract asfalt2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Valoare atribuită
1.157.962,98 RON
din 1.170.623 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 12.660,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.