Atribuită Anunț de participare

PACHET DETERMINARE GAZE, ELECTROLITI SI COOXIMETRIE PENTRU ANALIZORUL GASTAT 1835, sau echivalent

Număr anunț
SCN1016810
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468.000 RON
Valoare atribuită
494.000 RON
Data publicării
20.09.2018 10:05
Anunț de atribuire
SCNA1009584
Termen limită
10.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024250

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

494.000 RON

din 468.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.