Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat

Autovehicul cu caroserie tip Combi cu 5 locuri (prin Programul RABLA)

Număr anunț
SCN1016793
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
DACOSERV SA (CUI 4735170)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202.013,46 RON
Valoare atribuită
175.883,67 RON 12,9% sub estimat
Data publicării
20.09.2018 09:47
Anunț de atribuire
SCNA1007933
Termen limită
08.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024248

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DACOSERV SA CUI RO 4735170

Valoare atribuită

175.883,67 RON

din 202.013,46 RON estimat 12,9%

Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 26.129,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.