Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,4% sub estimat
PROIECTARE ȘI EXECUȚIE PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚII ”AMENAJARE AMPLASAMENT PLATFORMĂ BETONATĂ ȘI ÎMPREJMUIRE PENTRU STAȚIA DE ÎNCĂRCARE AUTOBUZE ELECTRICE”
- Număr anunț
- SCN1016780
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45262311-4 · Lucrari de structura de baza din beton (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.645.215 RON
- Valoare atribuită
- 2.104.570 RON 20,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1008349
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024245
Documente
Documentația de atribuire
- detaliu imprejmuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024245.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model contract.doc.p7s
- orto platforma Bj-Model.pdf.p7s
- Plan de situatie existent-Model.pdf.p7s
- Plan de situatie platforma betonata.dwg.p7s
- Plan de situatie platforma betonata-Model.pdf.p7s
- Plan de situatie proiectat-Model.pdf.p7s
- Profil transversal 297X840-Model.pdf.p7s
- SF platforma Suceava.pdf.p7s
- Zid de sprijin tip.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI 5031652
Asociați 1
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Asociați 1
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Asociați 1
NORD STUDIO S.R.L. CUI 32865817
Valoare atribuită
2.104.570 RON
din 2.645.215 RON estimat
20,4%
Adjudecat la 79,6% din estimat · economie 540.645 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.