Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,7% sub estimat
Achiziția de Echipamente audio-video cadrul proiectului „ACHIZITIA DE DOTARI SI ECHIPAMENTE CORPORALE SI NECORPORALE PENTRU CAMINUL CULTURAL DIN SATUL CRACAOANI, COMUNA CRACAOANI, JUDETUL NEAMT”
- Număr anunț
- SCN1060333
- Autoritate contractantă
- Comuna Cracaoani (CUI 2614163)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.470,63 RON
- Valoare atribuită
- 69.955,68 RON 29,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2019 15:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1036309
- Termen limită
- 15.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072527
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini-c1-semnat.pdf.p7s
- 04. Modele formulare-c-semnat.pdf.p7s
- 05. Draft conditii contractuale-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1072527.pdf
- Instructiuni.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADAMARIS SRL CUI RO 11747177
Valoare atribuită
69.955,68 RON
din 99.470,63 RON estimat
29,7%
Adjudecat la 70,3% din estimat · economie 29.514,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.