Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat

Contract de achizitie publica de servicii de proiectare pentru elaborare PAC, POE, PTE+DE+CS şi asistenţă tehnică pentru obiectivul de investiții : ”Reabilitarea și modernizarea imobilelor cu numerele cadastrale 161496 și 161497 situate în Iași, str.Cuza Vodă, nr.29 în care își desfășoară activitatea Filarmonica Moldova Iași”.

Număr anunț
CN1019562
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
MIHUL SRL (CUI 1962569)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797.547 RON
Valoare atribuită
580.000 RON 27,3% sub estimat
Data publicării
10.03.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1037578
Termen limită
10.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 049-116201
Documentație de atribuire
DF1078650

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MIHUL SRL CUI RO 1962569
Asociați 1
Subcontractanți 2
GIP EST SRL CUI RO 8818162
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
INGVISION SRL CUI 33936290

Valoare atribuită

580.000 RON

din 797.547 RON estimat 27,3%

Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 217.547 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.