Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Articole de încălțăminte
- Număr anunț
- CN1019528
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- N.G.M. COMPANY SRL (CUI 8595079)
- Cod CPV
- 35811300-5 · Uniforme militare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.925 RON
- Valoare atribuită
- 84.157 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2020 15:10
- Anunț de atribuire
- CAN1033687
- Termen limită
- 07.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078625
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Articole de incaltaminte.pdf.p7s
- FisaDate_DF1078625.pdf
- Formular Propunere tehnica - Articole de incaltaminte.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti Articole de incaltaminte.pdf.p7s
- Model Acord-cadru Articole de incaltaminte.pdf.p7s
- Model contract subsecvent Articole de incaltaminte.pdf.p7s
- modele formulare Articole de incaltaminte.doc.p7s
- ST Ghete cu siret.pdf.p7s
- ST Ghete pentru marina.pdf.p7s
- ST Pantofi.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 84.925 RON Adjudecat: 84.157 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ghete cu șiret | 37.296 RON | N.G.M. COMPANY S.R.L. | 61.069 RON |
| 2 | Ghete pt. marină | 18.564 RON | — | |
| 3 | Pantofi | 29.065 RON | N.G.M. COMPANY S.R.L. 2 contracte | 23.088 RON ↓20,6% |
| N.G.M. COMPANY S.R.L. · contract AP 1900 · 13.05.2020 | 23.088 RON | |||
| N.G.M. COMPANY S.R.L. · contract AP 1874 · 13.05.2020 | — | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
N.G.M. COMPANY SRL CUI RO 8595079
Valoare atribuită
84.157 RON
din 84.925 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 768 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.