Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,6% sub estimat
Servicii de întocmire DTAC, PT, DE, CS, verificare tehnică și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii « Asfaltare strat 2 drumuri săteşti in comuna Tomsani, judetul Prahova »
- Număr anunț
- SCN1060310
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMSANI JUD. PRAHOVA (CUI 2843035)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL ROUTES EXPERT SRL (CUI 30106721)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON 70,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2019 13:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1032537
- Termen limită
- 27.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072460
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat de urbanism.pdf.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1072460.pdf
- formulare - ok.doc.p7s
- Piese Desenate.pdf.p7s
- Piese Scrise SF Strat2 Final (1).pdf.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL ROUTES EXPERT SRL CUI 30106721
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TERRA INVEST MANAGEMENT S.R.L. CUI 33567703
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 23580950
Valoare atribuită
20.000 RON
din 68.000 RON estimat
70,6%
Adjudecat la 29,4% din estimat · economie 48.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.