Atribuită Anunț de participare

Modernizarea compartimentului deservire al comunei Poduri prin achizitionarea unui buldoexcavator

Număr anunț
SCN1060307
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321.600 RON
Valoare atribuită
321.550 RON
Data publicării
12.12.2019 12:28
Anunț de atribuire
SCNA1031056
Termen limită
23.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1072461

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

321.550 RON

din 321.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.