Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,9% sub estimat

Acord cadru de furnizare reactivi:Set reactivi controale si consumabile de laborator pentru determinari de substrate enzime si ioni din lichide biologice compatibili 100% sau echivalent cu analizotul de tip Hitachi 912

Număr anunț
CN1017627
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI 14166519)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.377 RON
Valoare atribuită
31.698 RON 57,9% sub estimat
Data publicării
12.12.2019 12:26
Anunț de atribuire
CAN1029871
Termen limită
15.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1072462

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAEMOLAB IMPEX SRL CUI RO 14166519

Valoare atribuită

31.698 RON

din 75.377 RON estimat 57,9%

Adjudecat la 42,1% din estimat · economie 43.679 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.