Atribuită Cumpărare directă

Tub tuburi T8 LED T8 18W 18 W 1800Lm lumina 6500k rece 1200MM 1198 mm alimentare la un capat SPIN

Număr anunț
DA35406066
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.695 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.695 RON