Atribuită
Anunț de participare
Autospecială compactoare pentru serviciul de salubrizare al comunei Viile Satu Mare
- Număr anunț
- SCN1060296
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144512-0 · Vehicule de compactare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502.193,27 RON
- Valoare atribuită
- 502.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2019 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1031545
- Termen limită
- 23.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072432
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1072432.pdf
- Formular de contract Viile Satu Mare-semnat.docx.p7s
- Formulare ofertant autospeciala compactoare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
502.000 RON
din 502.193,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro