Atribuită Anunț de participare

PROIECTARE, ASISTENŢĂ TEHNICĂ SI EXECUTIE PENTRU INVESTITIA: CREŞTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A BLOCURILOR DE LOCUINTE DIN MUNICIPIUL TURDA, PIATA REPUBLICII NR. 43 SI STR. LIBERTATII NR 2, BL 53” TURDA

Număr anunț
SCN1060287
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075.694,40 RON
Valoare atribuită
2.075.137,08 RON
Data publicării
12.12.2019 10:01
Anunț de atribuire
SCNA1035497
Termen limită
14.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1072431

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 1

Valoare atribuită

2.075.137,08 RON

din 2.075.694,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.