Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,0% sub estimat

Echipamente informatice – proiect EFECON

Număr anunț
CN1017539
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.820 RON
Valoare atribuită
4.227 RON 38,0% sub estimat
Data publicării
12.12.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1029879
Termen limită
16.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 240-588407
Documentație de atribuire
DF1072101

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART CHOICE SRL CUI RO 17491492
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.227 RON

din 6.820 RON estimat 38,0%

Adjudecat la 62,0% din estimat · economie 2.593 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.