Atribuită
Anunț de participare
Furnizare montare si punere in functiune Sistem inchis pt solubilizare, mixare si preparare solutiilor de uz parenteral si consumabile compatibile
- Număr anunț
- CN1005523
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.398.801,70 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 01:57
- Anunț de atribuire
- CAN1009023
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 206-469608
- Documentație de atribuire
- DF1028357
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.398.801,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dispozitiv – Sistem inchis pt solubilizare, mixare si preparare… | 504.201,70 RON | INFOMED FLUIDS S.R.L. | — |
| 2 | Set transfer compatibil cu Sistem inchis pt solubilizare, mixar… | 894.600 RON | INFOMED FLUIDS S.R.L. | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.