Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,4% sub estimat

PRODUSE DE PANIFICATIE

Număr anunț
SCN1016752
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI 21229091)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211.000 RON
Valoare atribuită
81.372,90 RON 61,4% sub estimat
Data publicării
20.09.2018 08:46
Anunț de atribuire
SCNA1007115
Termen limită
08.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024422

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 81.372,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PAINE INTERMEDIARA FELIATA 300 GR VEL PITAR 5.747,40 RON
2 COZONAC CU NUCA SI CACAO 500 GR
3 COZONAC CU RAHAT 500 GR VEL PITAR 5 contracte 75.625,50 RON
VEL PITAR · contract 4418 · 20.12.2018 19.259,50 RON
VEL PITAR · contract 1093 · 27.03.2019 6.881 RON
VEL PITAR · contract 3560 · 24.10.2018
VEL PITAR · contract 1484 · 24.04.2019 36.229 RON
VEL PITAR · contract 3561 · 24.10.2018 13.256 RON
4 CRUTOANE DIN PAINE ALBA Anulat
5 FOIETAJE CU DIVERSE UMPLUTURI 100 GR Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VEL PITAR SA CUI RO 21229091

Valoare atribuită

81.372,90 RON

din 211.000 RON estimat 61,4%

Adjudecat la 38,6% din estimat · economie 129.627,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.