Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
„Rezervor stocare bitum”
- Număr anunț
- CN1005540
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TEDRUM SRL (CUI 11041707)
- Cod CPV
- 44611400-0 · Cisterne de stocare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 129.400 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 01:42
- Anunț de atribuire
- CAN1013479
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 205-467506
- Documentație de atribuire
- DF1028553
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini rezervor bitum.pdf.p7s
- contract rezervor stocare bitum.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028553.pdf
- formulare rezervor.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEDRUM SRL CUI 11041707
Valoare atribuită
129.400 RON
din 130.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.