Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,6% sub estimat
Injectie de putere in LEA JT Unirea OIF, localitatea Bistrita, jud. Bistrita Nasaud
- Număr anunț
- CN1005518
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481.111,45 RON
- Valoare atribuită
- 324.190,63 RON 32,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 08:33
- Anunț de atribuire
- CAN1010207
- Termen limită
- 23.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028432
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.zip.p7s
- FisaDate_DF1028432.pdf
- formulare Inj put Unirea OIF.doc.p7s
- Model contract Inj put Unirea OIF.doc.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA CUI 3536144
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMPLETE INSTAL SOLUTION SRL CUI 35879400
Valoare atribuită
324.190,63 RON
din 481.111,45 RON estimat
32,6%
Adjudecat la 67,4% din estimat · economie 156.920,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.