Atribuită Anunț de participare

achizitie de aparatura medicala la Spitalul Municipal Turda -linie video HD pentru endoscopie urologica 4287971/2018/9

Număr anunț
SCN1016729
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.055,46 RON
Valoare atribuită
173.000 RON
Data publicării
20.09.2018 08:11
Anunț de atribuire
SCNA1006254
Termen limită
02.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024240

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

173.000 RON

din 173.055,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.