Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat

Carburanti pe baza de carduri pentru coloanele auto Interventie Arad, Ineu, Sebis, Lipova, Savarsin, Chisineu Cris, Gurahont si statiile Santana, Pancota, Pecica si coloana auto Arad

Număr anunț
CN1005504
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.960.126 RON
Valoare atribuită
4.199.054 RON 15,3% sub estimat
Data publicării
23.10.2018 01:48
Anunț de atribuire
CAN1012622
Termen limită
23.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 204-466485
Documentație de atribuire
DF1028585

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Adjudecat: 4.199.054 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 COLOANA DE INTERVENTIE ARAD OMV PETROM MARKETING 127.444 RON
2 COLOANA INEU OMV PETROM MARKETING 442.680 RON
3 COLOANA SEBIS OMV PETROM MARKETING 252.280 RON
4 COLOANA LIPOVA OMV PETROM MARKETING 161.840 RON
5 COLOANA SAVARSIN ROMPETROL DOWNSTREAM 131.760 RON
6 COLOANA CHISINEU CRIS OMV PETROM MARKETING 104.720 RON
10 STATIA PECICA LUKOIL ROMANIA 8.330 RON
11 COLOANA AUTO ARAD ROMPETROL DOWNSTREAM 2.970.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.199.054 RON

din 4.960.126 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 761.072 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.