Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTARE CU E.E STATII DE INCARCARE AC 22kW + DC 60kW, in Comuna Recea, Sat Sasar, Str. Eroilor;

Număr anunț
DA35434853
Autoritate contractantă
COMUNA RECEA (CUI 3627757)
Furnizor / câștigător
IANFER ELECTRIC S.R.L. (CUI 43502493)
Cod CPV
45311200-2 · Lucrari de conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.330 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.330 RON