Atribuită Cumpărare directă

Servicii de prelucrare date, analiza manageriala compatibila cu programul informatic integrat -DRG

Număr anunț
DA35435234
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
Cod CPV
72330000-2 · Servicii de standardizare si clasificare a continuturilor sau a datelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON