Atribuită Cumpărare directă

NOKI dosar dosare de din plastic PP PVC cu sina A4 si microperforatii diverse culori

Număr anunț
DA35409701
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON