Atribuită Cumpărare directă

PACHET GEORGE ENESCU

Număr anunț
DA35424065
Autoritate contractantă
COMUNA GEORGE ENESCU (PRIMARIA GEORGE ENESCU) (CUI 8613990)
Furnizor / câștigător
CHIRCIUC PREST SRL (CUI 15665932)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.705,68 RON
Data publicării
03.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.705,68 RON