Atribuită Cumpărare directă

Organizare competitie sportiva Calarasi Cup

Număr anunț
DA35434593
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
EVA ESTET S.R.L. (CUI 39670200)
Cod CPV
92622000-7 · Servicii de organizare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
152.000 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152.000 RON