Atribuită Cumpărare directă

AZYTER 15 mg/g pic.oft.sol. X 6 unidoze

Număr anunț
DA35434814
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
236,60 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,60 RON