Atribuită Cumpărare directă

Cutie carton colectare deseuri biologice; Saci plastic 50 kg rezistenti

Număr anunț
DA35398741
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
294,10 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,10 RON