Atribuită Cumpărare directă

Servicii ambientare si amenajare adăposturi maimute (boxe, separatii si tunel)

Număr anunț
DA35434882
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
Furnizor / câștigător
ALEXEDEN LORY SRL (CUI 37709169)
Cod CPV
92532000-9 · Servicii de gradini zoologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON