Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract furnizare aparatura medicala - “ Echipament de radiologie mobil cu detector wireless”, “Ecograf portabil”

Număr anunț
CN1019631
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.162 RON
Valoare atribuită
503.800 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
06.03.2020 14:37
Anunț de atribuire
CAN1034535
Termen limită
07.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078962

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 504.162 RON Adjudecat: 503.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament de radiologie mobil cu detector wireless 429.412 RON
2 Ecograf portabil 74.750 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 503.800 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

503.800 RON

din 504.162 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 362 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.