Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,2% sub estimat
Cutii de distributie
- Număr anunț
- CN1019613
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROECHIPAMENT SRL (CUI 1057757)
- Cod CPV
- 31213100-3 · Cutii de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.268.628 RON
- Valoare atribuită
- 1.953.536 RON 40,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1042568
- Termen limită
- 14.04.2020 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 050-119546
- Documentație de atribuire
- DF1078885
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini si GDPR_Cutii de distributie.rar.p7s
- DUAE_Cutii de distributie.docx.p7s
- FisaDate_DF1078885.pdf
- formulare.rar.p7s
- Instructiuni Cutii de distributie.docx.p7s
- Model AC - Produse - Cutii de Distributie.docx.p7s
- Model Contract subsecvent_Cutii de Distributie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROECHIPAMENT SRL CUI RO 1057757
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL S.A. CUI RO 7348194
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Valoare atribuită
1.953.536 RON
din 3.268.628 RON estimat
40,2%
Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 1.315.092 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.