Atribuită Cumpărare directă

Foi parcurs transport persoane înseriate, cod 28-43-6, A4

Număr anunț
DA35436377
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
VIGASO SRL (CUI 15353175)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
403,50 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,50 RON