Atribuită Cumpărare directă

Odorizant wc Domestos, Detergent pardoseli , Faras cu lamela si coada, Matura cu FIR LUNG

Număr anunț
DA35430006
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
Cod CPV
39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.561 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.561 RON