Atribuită Cumpărare directă

Produse diverse

Număr anunț
DA35434909
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA FAGARAS (CUI 15651988)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
820,63 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
05.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820,63 RON