Atribuită Cumpărare directă

Furnizare articole de birou (AEP alegeri)

Număr anunț
DA35432384
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
45.158,72 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
07.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.158,72 RON