Atribuită Cumpărare directă

MANUSA NITRIL NEPUDRATE / MANUSI EXAMINARE NITRIL S,M,L,XL ,XS OFERTA SPECIALA

Număr anunț
DA35444289
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
177,75 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,75 RON