Atribuită Cumpărare directă

Efedrina 50 mg / ml x 5 fiole x 1 ml sol. inj. / EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM

Număr anunț
DA35438760
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
533,30 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,30 RON