Atribuită Cumpărare directă

servicii de mentenanta sistem de alarma primaria comunei Ohaba, jud. Alba

Număr anunț
DA35410300
Autoritate contractantă
COMUNA OHABA (PRIMARIA COMUNEI OHABA) (CUI 4562400)
Furnizor / câștigător
CLASS TECH VISION S.R.L. (CUI 39555066)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
02.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON