Atribuită Cumpărare directă

UTILITATI SAJ APRILIE-DECEMBRIE 2024

Număr anunț
DA35443515
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
HERA SRL (CUI 4793758)
Cod CPV
71314100-3 · Servicii de energie electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON