Atribuită
Cumpărare directă
Diverse servicii de intretinere si de reparare NUMAR DE REFERINTA: 83 PRET DE CATALOG: 1.225,21 RON
- Număr anunț
- DA35445661
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29050210)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.225,21 RON
- Data publicării
- 05.04.2024 13:49
- Data finalizării
- 08.04.2024 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.